Bureau

Het bureau van de Long Alliantie Nederland heeft de volgende samenstelling:

 
Emiel.jpg drs. E. (Emiel) Rolink
Directeur
rolink@longalliantie.nl
Ingrid.jpg

mw. drs. I. (Ingrid) van der Gun MSc
Programma coordinator Nationaal Actieprogramma Chronische Longziekten
vandergun@longalliantie.nl

vwf_3280.jpg mw. drs. L. (Lidewij) Sekhuis
Senior Projectleider landelijk zorgpad COPD longaanval met ziekenhuisopname
sekhuis@longalliantie.nl    
Irene.jpg mw. I. (Irene) Westera
Beleidsmedewerker
westera@longalliantie.nl 
_DV14365.jpg drs. H. (Heleen) den Besten
Projectleider Arbeid en Zorg
denbesten@longalliantie.nl
 Esther.jpg

mw. E. (Esther) Beels
Secretaresse
beels@longalliantie.nl 

 

Chantal.jpg mw. C. (Chantal) Nijdeken 
Secretaresse
nijdeken@longalliantie.nl
Niels.jpg prof. dr. N. H. (Niels) Chavannes, MD, PhD 
Adviseur Nationaal Actieprogramma Chronische Longziekten 
Foto Renate.png

mw. J. (Johanna) Broese MD
Promovendus Palliatieve zorg bij COPD patiënten
broese@longalliantie.nl

Foto Renate.png

Mw. R.(Renate) Noijen
stagiaire landelijk zorgpad COPD longaanval met ziekenhuisopname
noijen@longalliantie.nl

Foto Floor.jpg Mw. F. (Floor) Blankstein
Administratief Medewerker
blankstein@longalliantie.nl