Bureau

Het bureau van de Long Alliantie Nederland heeft de volgende samenstelling:


 
 Emiel.jpg

drs. E. (Emiel) Rolink

Directeur
rolink@longalliantie.nl

vwf_3280.jpg

mw. drs. L. (Lidewij) Sekhuis

Senior Projectleider landelijk zorgpad COPD longaanval met ziekenhuisopname
sekhuis@longalliantie.nl    

_DV14365.jpg

drs. H. (Heleen) den Besten

Projectleider Arbeid en Zorg
denbesten@longalliantie.nl

 fotovincent.jpg

dhr. V (Vincent) Verhulst

Project medewerker
verhulst@longalliantie.nl 

 

Chantal.jpg

mw. C. (Chantal) Nijdeken 

Secretaresse
nijdeken@longalliantie.nl

Niels.jpg

prof. dr. N. H. (Niels) Chavannes, MD, PhD 

Adviseur Nationaal Actieprogramma Chronische Longziekten 

Foto Renate.png

mw. J. (Johanna) Broese MD

Promovendus Palliatieve zorg bij COPD patiënten
broese@longalliantie.nl

Dorien foto3.jpg

Mw. D. (Dorien) Jansen-van der Kamp, MSc

Junior Beleidsmedewerker | Inhalatorgebruik.nl en Feiten & Cijfers Longziekten
jansen@longalliantie.nl

Foto Floor.jpg

Mw. F. (Floor) Blankstein

Administratief Medewerker
blankstein@longalliantie.nl